reklamı kapat

POPÜLER

elite

Netflix’in La Casa de Papel ekibini buluşturan dizisi Elite’ten ilk tanıtım [Video]

Netflix‘in La Casa de Papel ekibini buluşturan yeni bir projeyle karşımıza çıkacağı bir süredir belliydi. Sonunda Elite isimli bu dizinin ne zaman ekrana geleceği de netlik kazandı.

Diziden paylaşılan ilk bilgilere bakılırsa elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okulu. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul ediliyor. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersi olduğunu anlıyorlar. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişiyor. Peki işlenen suçun arkasında kim var? Elite bu sorunun yanıtını arıyor.

La Casa de Papel‘in başrol oyuncularından María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente’yi tekrar bir araya getiren dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Onlara Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico ve Omar Ayuso gibi isimler eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

La Casa de Papel ekibini bir araya getirmesiyle dikkat çeken Elite ilk sezon bölümleriyle 5 Ekim‘den itibaren Netflix’te olacak.

Video