reklamı kapat

POPÜLER

La Casa de Papel Elite

La Casa de Papel ekibini buluşturan Netflix dizisi Elite’ten yeni tanıtım [Video]

Netflix’te izleyici karşısına çıkan La Casa de Papel kısa sürede geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştı. Şimdi o dizinin ekibi yeni bir Netflix projesinde, Elite dizisinde bir araya geliyor. İspanyol yapımı bu projeden yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Elite konusuyla ve ele alınış biçimiyle yeni bir şey vadetmiyor. Aksine Gossip Girl ve 13 Reasons Why’ın bir araya gelmesiyle ortaya çıkmış gibi hissettiriyor. Las Encinas, İspanya’nın en iyi ve en seçkin okulu. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından, işçi sınıfından üç çocuk da Las Encinas’a kabul ediliyor. İlk başta çok şanslı olduklarını düşünseler de aslında durum tam tersi olduğunu anlıyorlar. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın bir cinayetle sonuçlanmasının ardından olaylar peşi sıra gelişiyor. Peki işlenen suçun arkasında kim var? Elite bu sorunun yanıtını arıyor.

elite

İşte Elite’te La Casa de Papel ekibinden María Pedraza, Miguel Herrán ve Jaime Lorente tekrar bir araya geliyor. Onlara Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Ester Expósito, Mina El Hammani, Álvaro Rico ve Omar Ayuso gibi isimler eşlik ediyor. Bu gençlik dizisi ilk sezonuyla 5 Ekim‘de Netflix’te olacak. Diziden paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.