reklamı kapat

POPÜLER

akıllı saat Xiaomi Amazfit Smart Sport Watch 3

Xiaomi’nin yeni Amazfit akıllı saat modeli için heyecanlandıran detay!

Xiaomi destekli Huami‘den kısa süre içerisinde Amazfit Smart Sport Watch 3 akıllı saat modeli geliyor. İşte bu model işlemcisiyle fark yaratabilir.

Xiaomi Amazfit Smart Sport Watch 3, gün içerisinde tanıtılıyor. Bu açıdan çok yakında karşımıza çıkacak akıllı saat, ortaya çıkan son dakika bilgileri doğruysa gücünü firmanın kendi geliştirdiği Huangshan 1S işlemcisinden alıyor. Huangshan 1S oldukça önemli çünkü işlemcinin 7 nm üretim sürecinden çıktığı aktarılıyor. Huawei’den sonra 7 nm işlemci tasarlayan ve kullanıma sunacak ilk firma olacak denilen Huami, gerçekten önemli bir adım atıyor. Oldukça güçlü ve yetenekli olacağı söylenen işlemcinin, ilk olarak Amazfit Smart Sport Watch 3 içerisinde kullanılacağı iddia ediliyor. Peki bu işlemcisiyle büyük fark yaratacak akıllı saat hakkında başka neler biliyoruz? Saat JDI imzalı özel bir AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Amazfit Smart Sport Watch 3 için özel olarak geliştirildiği belirtilen bu ekranın, 341 PPI değeriyle 326 PPI’lık Apple Watch Series 4’ü geride bırakacağı söyleniyor. Tasarımsal olarak Apple Watch Series 4 benzeri bir tasarım üstüne kurulacak NFC’li saatin, Elite Edition isimli bir versiyonu da bulunuyor. Bu versiyon titanyum gövde ve safir cam üstüne kuruluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Smart Sport Watch 3 akıllı saat modeli tek başına gelmiyor

Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla gün içerisinde firmandan Amazfit Pace 3 modeli de geliyor. Yuvarlak yapıda 1,34 inç JDI imzalı bir AMOLED ekranla geldiği söylenen saat, şık bir tasarımla yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı saati