reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami Amazfit Sports Watch 3 akıllı saat titanyum

Xiaomi’nin yeni akıllı saatine “titanyum” dokunuşu!

Xiaomi destekli Huami‘den Amazfit Smart Sport Watch 3 akıllı saat modeli geliyor. İşte bu modelin bir “Elite” versiyonu da olacak.

Amazfit Smart Sport Watch 3, resmi olarak 27 Ağustos tarihinde lanse ediliyor. Son günlerde sık sık gündeme gelen akıllı saat, söylendiği kadarıyla standart yanında “Elite Edition” isimli bir versiyona da sahip. Bu versiyon resmi açıklamaya göre titanyum bir gövde üstüne kuruluyor ve daha iyi bir işçilikle hazırlanıyor. Ekranının safir cam ile koruyacağı aktarılan bu versiyon, bu açıdan normalden çok daha pahalıya satılacak gibi görünüyor. Saat daha önce söylediği kadarıyla standart versiyon ile ortak olarak JDI imzalı özel bir AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Amazfit Smart Sport Watch 3 için özel olarak geliştirildiği belirtilen bu ekranın, 341 PPI değeriyle 326 PPI’lık Apple Watch Series 4’ün ekranını geride bırakacağı söyleniyor. Tasarımsal olarak Apple Watch Series 4 benzeri bir tasarım üstüne kurulacak NFC’li saatin, Elite Edition versiyonu yuvarlak bir tasarım taşıyor olabilir deniyor. Üst düzey modellerden yuvarlak saatler daha çok ilgi görüyor. Bu arada Apple Watch Series 5’de de titanyum gövde seçeneği sunulacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Smart Sport Watch 3 yanında başka bir akıllı saat daha tanıtılacak

Firmanın aynı etkinlikte tanıtacağı diğer modeli Amazfit Pace 3 olarak geçiyor. Yuvarlak yapıda 1,34 inç JDI imzalı bir AMOLED ekranla geldiği söylenen saat, şık bir tasarımla yolda bulunuyor. Bu model hakkında henüz başka bilgimiz bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı saati