reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit GTS Titanium Edition akıllı saat
Amazfit GTS Titanium Edition akıllı saat
Amazfit GTS Titanium Edition akıllı saat
Amazfit GTS Titanium Edition akıllı saat

Xiaomi Amazfit GTS akıllı saat modeline “titanyum” dokunuşu

Xiaomi destekli Huami tarafından uzun süre önce tanıtılan Amazfit GTS için Titanyum versiyon tanıtıldı. Saat daha premium hale geldi.

Apple’ın yeni Series 5 akıllı saat serisi, biliyorsunuz seride ilk defa titanyum gövde ile karşımıza çıktı. Alüminyum, çelik ve seramik yanında sunulan titanyum gövde, genel olarak beğenildi. İşte bu hamle diğer akıllı saat üreticilerinin de titanyum kullanımını artırıyor. Bu konuda daha önce de birçok kez adım atan isimlerden birisi ise Xiaomi destekli Huami firması. Türkiye’de direkt olarak Xiaomi Amazfit GTS adıyla satılan (Son indirimler ile 1.099 TL) akıllı saatin, artık bir titanyum versiyonu da bulunuyor. “Titanium Edition” adıyla gelen yeni versiyon, standart saatten farklı olarak alüminyum değil titanyum kullanılarak üretilmiş bir gövdeye sahip. Bu sayede daha dayanıklı olan model, orijinalden farklı olarak daha kaliteli bir kayışla da geliyor. Saatin gövdesi ve kayışı dışında standart Amazfit GTS ile teknik olarak bir farkı bulunmuyor.

Hatırlamak adına Apple Watch benzeri kare yapılı bir tasarımla gelen saat, 341 ppi 1,65 inç 348×442 piksel AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Su geçirmeyen ve NFC’si bulunan saat, birçok alanda aktivite takibi yapabiliyor. Yerleşik olarak GPS+GLONASS desteği bulunan ve kullanıma bağlı olarak tam 14 günlük pil ömrü sunan Amazfit GTS, alüminyum kasasıyla 6 farklı renk seçeneği taşıyor. 9,4 mm kalınlığı ve 24,8 gram ağırlığı bulunan Amazfit GTS, nabız ölçümü de yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit GTS iddialı bir akıllı saat modeli

Saatin hazırlanan titanyum versiyonu ise yaklaşık olarak 185 dolar verilmesi gerekiyor. Modelin normal versiyonu ise 125 dolardan satılıyor. Bu versiyonun Türkiye’ge gelmesi pek beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da Xiaomi Mi Watch akıllı saatin videosu