reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi akıllı saat

Xiaomi’nin iki yeni akıllı saat modeli hakkında dikkat çeken detaylar

Xiaomi destekli Huami, çok yakında karşımıza Amazfit Smart Sport Watch 3 akıllı saat modeliyle çıkmaya hazırlanıyor. Ayrıca bir de Pace 3 modeli geliyor.

Amazfit Smart Sport Watch 3, sık sık gündeme geliyor. Resmi olarak 27 Ağustos tarihinde lanse edilecek model, söylendiği kadarıyla JDI imzalı özel bir AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Saat için özel olarak geliştirildiği belitilen bu ekranın, 341 PPI değeriyle 326 PPI’lık Apple Watch Series 4’ün ekranını geride bırakacağı biliniyor. Bu açıdan çok merak edilen ve yukarıda da görebileceğini üzere Apple Watch Series 4 benzeri bir tasarım üstüne kurulan saat, ekran konusunda kesinlikle üzmeyecek gibi görünüyor. Firmanın aynı etkinlikte tanıtacağı diğer modeli ise Amazfit Pace 3 olarak geçiyor. Yuvarlak yapıda 1,34 inç JDI imzalı bir AMOLED ekranla gelen akıllı saat, aşağıdaki görsele bakılırsa çok şık bir tasarımla yolda bulunuyor.

Xiaomi akıllı saat

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi akıllı saat pazarında çok büyük bir isim

Bu her iki akıllı saatin de Türkiye’de resmi olarak satılması bekleniyor. Daha önce de söylediğimiz gibi firmanın Amazfit markası altında çıkan birçok saat şu an resmi olarak elde edilebiliyor. Giyilebilir tarafta hem saatleri hem de Mi Band ile bileklikleriyle ses getiren firma, giriş yaptığı her alanda ses getirmeyi sürdürüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı saati