reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4

Matrix 4 için hayranları mutlu edecek gelişme

Lana Wachowski yazarlığı ve yönetmenliğinde dönecek olan Matrix 4 için sevindirici yeni haber geldi. Eski ekip toplanıyor.

Spider-Man karmaşasında bir parça geri planda kalsa da Lana Wachowski yönetmenliğinde gelecek olan yeni Matrix 4 filmi büyük bir ilgiyle karşılanmış durumda. Yönetmenliğin yanı sıra senaryosunu da kaleme alacak olan Wachowski dışında film aynı zamanda Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘u da geri getiriyor. Yani yeni bir Neo ve Trinity macerasına açılıyoruz. Ancak bunun ötesinde yapım ekibi eski kadroyu toparlıyor gibi görünüyor. Film serisinin orijinal konsept sanatçıları Geof Darrow ve Steve Skroce‘un yeni filmde Wachowski ile çalışacağı ortaya çıktı. Darrow ve Skroce diğer üç filmde de yer almış ve Wachowski’lerin vizyonunu hayata geçirmesinde yardımcı olmuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4 ana kadroyu toparlıyor

20. yılını kutlayan ikonik seri yeni yapımda da unutulmaz sahneler barındıracak gibi görünüyor. Lana Wachowski’ye senaryo tarafında Aleksandar Hemon ve David Mitchell’in eşlik edeceğini de belirtelim. Yapım tarafındaki bir diğer isim de Grant Hill. Şimdilik senaryoya dair herhangi bir ipucu ise paylaşılmadı. Üçüncü filmden sonra hikayenin yeni filmde nasıl işleyeceği açıkçası çok merak ediliyor. Filmin prodüksiyonuna 2020’nin sonlarında başlanması bekleniyor. Bu da filmi en iyi ihtimal ile 2021’de izleyebileceğimiz anlamına geliyor. Matrix 4 gelene kadar ilk üçlemeyi izleyip hafızanızı tazelemek isterseniz üç filmin de Netflix Türkiye kütüphanesinde olduğunu belirtelim. 1999’da hayatımıza giren ilk filmi hemen buradan izlemeye başlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in ağustos 2019 ajandası