reklamı kapat

POPÜLER

the matrix 4

Çok konuşulan The Matrix 4 filminin yeni başrol sürprizi

Son zamanlarda heyecan uyandıran gelişmelerle karşımız çıkan The Matrix 4 yeni sonunda başrolünü buldu. Üstelik bu oyuncuyu yakın zamanda Aquaman filminin kötülerinden biri olarak seyrettik.

Advertisement

Yönetmenliğini Lana Wachowski’nin üstleneceği dördüncü filmin yolda olduğunu aslında uzun zamandır biliyoruz. Söylentilerin ortaya çıktığı günden bu yana proje bazlı pek çok gelişme yaşandı. Örneğin orijinal oyuncu kadrosundan Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss‘un geri döneceğini biliyoruz. Onları yeniden Neo ve Trinity rollerinde görecek olmak büyük heyecan uyandırıyor. Bunun yanında dördüncü filmin senaryosunu Lana Wachowski ile birlikte Aleksandar Hemon ve David Mitchell kaleme alacak. Bir süre önce ortaya çıkan detaylar çekimlerin 2020’nin ilk aylarında Chicago’da başlayacağına işaret ediyor. Fakat filmin başrol oyuncusu daha yeni belli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Matrix 4 yeni başrolüyle karşımızda

Cinemablend sitesinin haberine göre filmin yeni başrol oyuncularından biri Yahya Abdul-Mateen II olacak. Yahya Abdul-Mateen II ismi size tanıdık gelmeyebilir ancak onu geçtiğimiz sene Aquaman filminde Black Manta olarak seyrettik. Hatta Black Manta‘nın Aquaman 2 için de geri döneceğini biliyoruz. Yahya Abdul-Mateen II filmde hangi karaktere hayat verecek, henüz bilmiyoruz. Fakat onun kadroya katılması genç Morphius söylentilerinin yeniden gündeme gelmesine sebep oldu. Oyuncunun Laurence Fishburne’ün efsanevi karakterinin genç versiyonuna hayat vermesi mümkün görünüyor. Ancak bu tamamen hikayeye bağlı. Bakalım bizleri The Matrix 4 cephesinde ne gibi sürprizler bekliyor.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 fragmanı