reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4 öncesi seriyi hatırlamak isteyenlere Netflix desteği

Matrix 4 öncesi seriyi hatırlamak isteyenlere Netflix desteği

Sinema gündemini sarsan Matrix 4 müjdesiyle beraber seriyi yeniden hatırlamak isteyenlerdenseniz üzülmeyin. Üçlemeyi izlemek isteyenlerin yardımına Netflix koşuyor.

Lana Wachowski’nin Matrix 4 ile evreni genişletip beyaz perdeye döndüreceği duyurusuyla beraber hayranlar büyük bir heyecan yaşıyor. Üstelik heyecan verici tek detay, Matrix’in beyaz perdeye dönüyor olması değil; Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ile dönüyor olması. Yani Neo ve Trinity, evrene yeniden girmeye hazırlanıyor. Dördüncü filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen Wachowski’ye senaryo için Aleksandar Hemon ve David Mitchell’in eşlik edeceği kaydedilirken, yapım tarafında yer alan bir diğer ismin de Grant Hill olacağı açıklamalar arasında. Yeni filmle ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz. Bu süre zarfında orijinal üçlemeyi yeniden izlemek isteyen ya da bir sebeple bu evrene hiç dahil olamamış izleyicilerin imdadına ise Netflix koşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4 öncesi üçleme Netflix kütüphanesinde

Dördüncü filmin çıkışına esasen oldukça uzun bir süre bulunuyor. Filmin prodüksiyonuna 2020’nin sonlarına doğru başlanması bekleniyor bu da filmi en iyi ihtimalle 2021 sonu veya 2022 başı gibi görebiliriz anlamına geliyor. Ancak bu duyuruyla gaza gelip seriyi izlemek ve hafızanızı tazelemek isterseniz üçlemenin tamamı Netflix Türkiye kütüphanesinde izleyicilerle çoktan buluşmuş durumda. İlk filmi 1999’la bizlerle buluşan ve geçtiğimiz haftalarda 20. yılını kutlayan seri sizi soluksuz bir maceraya çağırıyor. Keanu Reeves’in en ikonik rollerinden birine ev sahipliği yapan yapımın ilk filmine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Netflix’in ağustos 2019 ajandası