reklamı kapat

POPÜLER

Matrix 4 Keanu Reeves

Matrix 4 göründü! Neo ve Trinity ile buluşmaya hazır mısınız?

Sıkı durun! Lana Wachowski, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ile yeniden Matrix’e girmeye hazırlanıyor. Matrix 4 ufukta göründü.

Matrix 4 filminin ayak sesleri bir süredir duyuluyordu ancak nihayet haberler resmileşti. Variety‘nin özel haberine göre Lana Wachowski Matrix’in dördüncü filmi için senaryo yazımını ve yönetmenliği üstleniyor. Daha da iyisi Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss, Neo ve Trinity rollerini yeniden canlandırmaya hazırlanıyor. Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures’ın yapım ve dağıtımını üstlendiği film için Warner Bros. Picture Group’un yönetim kurulu başkanı Toby Emmerich müjdeyi veren isim oluyor. “Lana ile Matrix’e yeniden girme konusunda daha heyecanlı olamazdık. Lana gerçek bir hayalperest ve orijinal bir film üreticisi. Matrix evrenine katacakları konusunda çok heyecanlıyız.” diyen Emmerich filmle ilgili duygularını paylaşıyor. Bu yıl 20. yaşını kutlayan seri, ilerlemeye nihayet hazır gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4 ile evrene açılan yeni kapı

Lana Wachowski’ye senaryo tarafında Aleksandar Hemon ve David Mitchell’in eşlik edeceğini de belirtelim. Yapım tarafında yer alan isimlerden bir diğeri ise Grant Hill olacak. Filmin prodüksiyonuna ise 2020’de başlayacak. Çıkış tarihi içinse ne yazık ki şimdilik net bir şey söylemek mümkün değil. Matrix 4 dedikoduları ise çok uzun zamandır kulaktan kulağa dolanıyordu. Keanu Reeves rüzgarını da arkasına alacak olan proje açıkçası daha detaylar dahi belli değilken doğrudan “gişe başarısı” getirecek yapımlardan biri gibi görünüyor. Ancak şu an proje üzerine konuşmanın çok erken olduğunu belirtelim. Çünkü senaryoya dair şimdilik en ufak detay bilinmiyor. Hikayenin dördüncü filmle nasıl şekillendirileceği merak konusu.

İlginizi çekebilir

Carnival Row 1. sezon fragmanı