reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Matrix 4

Matrix 4 kadrosuna dahil olan yeni isim belli oldu

Matrix 4 cephesinde heyecan verici duyuruların ardı arkası kesilmiyor. Yahya Abdul-Mateen II sonrası kadroya dahil olan yeni isim açıklandı.

Advertisement

Lana Wachowski, Matrix 4 ile seriyi diriltirken bunu hayli iddialı bir kadro ile yapmaya hazırlanıyor. Serinin orijinal yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss dışında açıklanan her isim filme yüksek profilli bir diğer oyuncuyu dahil ediyor. Geçtiğimiz hafta Aquaman’de Black Manta olarak izlediğimiz Yahya Abdul-Mateen II‘nin filmin kadrosuna dahil olduğunu öğrenmiştik. Şimdi Variety‘nin özel haberine göre film kadrosuna dahil olan son ismin Neil Patrick Harris olduğu ortaya çıktı. Filmin senaryosu hala tüm gizemini korumaya devam ederken; genç bir Morpheus göreceğimizin dedikoduları ise kulisleri sarmış durumda. Patrick Harris’in ise canlandıracağı role ilişkin herhangi bir detay ne yazık ki bilinmiyor. Film için kesinleştirilemeyen bir diğer ismin Jada Pinkett Smith olduğunu hatırlatalım. Geçmiş üç filmde Niobe karakterine hayat veren Smith’in dördüncü filmde de yer alması bekleniyor. Ancak henüz net bir açıklama yapılmadı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Matrix 4, 2020’nin başlarında prodüksiyona başlıyor

Filmi ise ne yazık ki yakın bir zamanda izleyemeyeceğiz. Matrix 4’ün prodüksiyonunun 2020’nin başlarında başlaması bekleniyor. Bu da en iyi ihtimalle filmi 2020’nin sonu, 2021’in başı gibi izleyebileceğimiz anlamına geliyor. Lana Wachowski’nin senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği yapımın senaryosunda Aleksandar Hemon ve David Mitchell’in de çalıştığını belirtelim. Keanu Reeves geçmişte senaryoyu okuduğunu kaydetmiş ve ilk izlenimini açıklamıştı. Reeves’in o açıklamasının tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Robert Downey Jr., Avengers Endgame sonrası ilk filmiyle karşımızda