reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars

Star Wars serisinin genç yıldızından şaşırtan itiraf

Çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Star Wars serisinde rol almak hem çok büyük bir şans hem de oldukça büyük bir sorumluluk. Üstelik bu sorumluluk zaman zaman yaşamı zorlaştıracak seviyeye ulaşabiliyor.

Yeni Star Wars serisinin başrol oyuncularından Daisy Ridley serinin sorumluluğunu omuzlarında hisseden isimlerden biri. Genç oyuncu Rey karakterinden önce tanınmıyordu ancak seriyle birlikte inanılmaz bir üne ulaştı. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden rahatsız edici mesajlarla baş etmek durumunda kaldı. Fakat Daisy Ridley tüm bu problemlerden önce daha The Force Awakens filminin çekimlerini gerçekleştirirken seriden ayrılmayı düşündüğünü itiraf etti. Happy Confused Sad ekibine konuk olan oyuncu şu sözleri sarf etti:

Star Wars yıldızının itirafı

“Benim için korkutucuydu. Gerçekten bu korkuyu hissettiğimi hatırlıyorum. Sette hasta gibi hissetmeye başlamıştım ve daha hiç kimseyi tanımıyordum. İnsanlarla tanışmak ve onların etrafında kendimi rahat hissedebilmek benim için zaman alan bir süreç. Sette çok fazla insan vardı ve hatta biri benim için şemsiyeyi tutuyordu. Bu durumu çok garipsemiştim ve bu işi yapamayacağımı düşünmeye başlamıştım. Neredeyse seriden ayrılma kararı alacaktım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu noktada Daisy Ridley‘nin fikrini değiştiren ne oldu, bilmiyoruz. Fakat Star Wars: The Force Awakens filminin vizyona girmesiyle birlikte hayatı değişti. Hem artık tanınan bir oyuncu, hem de pek çok farklı karakterle karşımıza çıktı. Özetle kendisi için doğru kararı aldığını söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

The Rise of Skywalker ilk fragman