reklamı kapat

POPÜLER

Iron Man

Avengers Endgame yönetmenlerinin ağzından yalan Iron Man açıklaması

Avengers Endgame yönetmenlerinin yaptığı iddia edilen üzücü Iron Man açıklaması Russo kardeşler tarafından Twitter hesapları üzerinden yalanlandı.

Durumu kısaca özetlemek gerekirse son günlerde internette bir haber dolaşıyordu. Bu habere göre Joe Russo, Tonight Show’a katılmış ve Tony Stark’ı en başından beri öldürmeyi planladıklarını açıklamıştı. Sözde açıklamada Joe Russo’nun şu sözleri sarf ettiği iddia ediliyordu: “Dürüst olacağım, The Avengers filminde Tony Stark’ın “milyarder, playboy, yardımsever” açıklamasını duyduğum anda onun Avengers Endgame’deki ölümlerden biri olacağına karar vermiştim. Tony Stark’ı çok fazla kişinin sevdiğini biliyorum ancak benim tarafımdan sevilen bir karakter değildi. Bu yüzden ölmesi gerekiyordu.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Russo kardeşlerin Iron Man yalanlaması

Elbette bu yalan haber Iron Man hayranlarını fazlasıyla üzdü. Bu sebeple Russo kardeşlerin çıkıp açıklamayı yalanlaması uzun sürmedi. Russo kardeşler Twitter hesapları üzerinden ufak bir paylaşım yaptı. Yalan haberin ekran görüntüsünü paylaşıp yanında “İşin aslına bakarsanız bu alıntı tamamen yalan. Yanlış olmanın da ötesinde tamamen saçmalık. Aslında Tony Stark’ı Civil War’da öldürmek istedik.” sözlerine yer verdiler. Elbette bu noktada şunu belirtmek gerekiyor, Joe Russo’nun “onu Civil War’da öldürmek istedik” sözleri gerçek değil, şaka. İnternette yayılan haberin absürtlüğüne dikkat çekmek için, daha absürt bir açıklama yapmayı tercih ettiklerini anlaşılıyor. Özetle Russo kardeşlerin Iron Man nefretine dair haberler gerçeği yansıtmıyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı