reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Tom Holland’dan rol arkadaşlarına Avengers Endgame spoilerı

Genellikle sır olarak saklaması gereken detayları ağzından kaçırmasıyla gündeme gelen Tom Holland bir kez daha şaşırtmadı. Sevilen oyuncunun Avengers Endgame filminin finalini Spider-Man Far From Home’daki rol arkadaşlarına anlattığı ortaya çıktı.

Söz konusu Marvel dünyası olunca Tom Holland ve Mark Ruffalo mutlaka ağzından bir şeyler kaçırmayı başarıyor. Hatta stüdyonun sırf bu yüzden Avengers Endgame döneminde büyük önemler aldığı biliniyor. Örneğin Tom Holland’ın senaryonun tamamını görmediği, sadece kendi repliklerini bildiği daha önce açıklanmıştı. Fakat bu durum onun Avengers Endgame’le ilgili şaşırtıcı bir detayı Spider-Man Far From Home’daki rol arkadaşlarına anlatmasına engel olmadı.

Büyük Avengers Endgame sırrı

Spider-Man Far From Home tanıtım çalışması devam ederken Zendaya ve Jacob Batalon, Iron Man’in ölümünü uzun zamandır bildiklerini itiraf etti. Görünen o ki Tom Holland çok uzun zaman önce bunların yaşanacağını ikiliye anlatmıştı. Normalde bu detay zaten Spider-Man Far From Home yıldızlarına söylenecekti. Çünkü hikayenin büyük bir kısmı Peter Parker’ın Tony Stark’ın ölümünden sonra hissettiklerine dayanıyor. Tüm dünyanın Iron Man’in arkasından yas tuttuğu biliniyor. Buna rağmen Tom Holland’ın bu sırrı çok daha önceden açık ettiği anlaşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası söz konusu Tom Holland’ın ağzından Avengers Endgame filmine dair detayları kaçırması olunca, hiçbir şeye şaşırmıyoruz. Yine de stüdyonun detayları gizli tutmak için harcadığı tüm çabaya rağmen bir şeyleri açık etmeyi başarması gerçekten şaşırtıcı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı