reklamı kapat

POPÜLER

Thor Love and Thunder

Taika Waititi’den şaşırtıcı Thor Love and Thunder ipucu

Önümüzdeki yıllarda izleyici karşısına çıkacak olan Thor Love and Thunder filmi için ilk ipucu yönetmen koltuğuna oturacak olan Taika Waititi’den geldi. Üstelik bu ipucu Jane Foster karakteri açısından fazlasıyla önemli.

Jojo Rabbit filminin tanıtım süreci devam ederken Taika Waititi, Variety’nin sorularını yanıtladı. Elbette konu Thor Love and Thunder filmine de geldi. Röportajda yönetmene Thor’a dönüşen Jane Foster’ın orijinal hikayede meme kanserine karşı mücadele verdiği hatırlatıldı. Hikayenin bu yanının kullanılıp kullanılmayacağı soruldu. Başarılı yönetmen de şu sözlerle cevap verdi: “O hikayenin tamamını kullanıp kullanmayacağımızı bilmiyoruz. Hikaye filmin çalışmalarının başlamasından montaj aşamasına kadar değişiyor. Çekildiği halde montaj sırasında ‘buna ihtiyacımız yok’ diyerek bazı detayları çıkartabiliyoruz. Bambaşka bir şey için kullanabiliyoruz. Bahsettiğin detay çizgi romanların gerçekten kuvvetli hikayelerinden biri. Karakterin aynı anda iki mücadele birden veriyor olması da çok güzel. Şahsi olarak sevdiğim bir hikaye. Fakat bu detaya filmde yer verip vermeyeceğimizi ileride göreceğiz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thor Love and Thunder filminde Jane Foster

Normalde meme kanseri Jane Foster’ın hikayesi açısından fazlasıyla önemli bir detay. Hatta karakterin kaderini de belirliyor. Bu sebeple bahsi geçen detayın kullanılacağını ancak Taika Waititi’nin filme dair detayları açık etmemek adına dikkatli davrandığını düşünüyoruz. Bu sebeple Thor Love and Thunder’ın hikayesi için ilk ipucunu aldığımıza inanıyoruz. Bakalım haklı çıkacak mıyız?

İlginizi çekebilir

Far From Home fragmanı