reklamı kapat

POPÜLER

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez’in reddetiğine pişman olduğu tek rol

Hustlers filmiyle gündemde olan Jennifer Lopez oyunculuk kariyeri boyunca reddetiğine pişman olduğu tek bir rol olduğunu açıkladı. Peki bu pişmanlığın sebebi ne?

Advertisement

Hem şarkıcı hem de oyuncu olarak yeteneğiyle adından söz ettiren Jennifer Lopez son zamanlarda Hustlers filmiyle adından söz ettiriyor. Başarılı ismin bu filmdeki performansıyla Oscar Ödülleri’ne aday gösterilebileceği düşünülüyordu. Fakat bu konuda tahminler doğru çıkmadı. Oyuncunun kariyerinde şimdiye kadar Oscar adaylığı elde etmeye yaklaştığı birkaç dönem bulunuyor. Bunlardan biri de 2002 senesi olabilirdi. Jennifer Lopez’e “Reddettiğiniz için pişman olduğunu bir film var mı?” diye soruldu. O da dürüst bir şekilde cevap verdi.

Jennifer Lopez ve Oscar pişmanlığı

“Evet. Unfaithful isminde bir film var. Burada başrol bana teklif edilmişti ve senaryoyu okumuştum. O dönemde benim için uygun bir iş olmadığını düşünmüştüm. Yönetmen Adrian Lyne’ın bu işle inanılmaz başarılı olacağını tahmin etmeliydim ancak edemedim. Başrol daha sonra Diane Lane’e gitti ve kesinlikle mükemmel bir tercihti. Bu rol için yaratılmış gibiydi. Fakat durup bu projeyi reddettiğimiz düşündüğümde kendime çok kızıyorum. Gerçekten.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Jennifer Lopez kendine kızmakta kısmen haklı. Çünkü Diana Lane bu rol ile ilk ve tek Oscar adaylığını elde etmişti. Ödülü ise aynı sene The Hours filmiyle aday olan Nicole Kidman‘a kaptırmıştı. Jennifer Lopez’in Unfaithful’u redderek Oscar kazanma şansını geri teptiğini söylesek, abartmış olmayız.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı