reklamı kapat

POPÜLER

Apple Music

Apple Music’ten Sevgililer Günü’ne özel çalma listeleri

Apple, Sevgililer Günü’ne özel çalma listeleri paylaştı. Apple Music kullanıcıları için sunulan çalma listelerinde çok sayıda aşk parçası yer alıyor.

En İyileri: Aşk Şarkıları listesinde tüm zamanların en iyi aşk parçaları bulunuyor. Ünlü sanatçı Jennifer Lopez’in seçtiği aşk şarkılarının yer aldığı çalma listesi de göze çarpıyor. Çalma listesinde bütün şarkıların hayallerdeki ilişkiyi anlattığını belirten Jennifer Lopez, ”En sevdiğim şarkı, üçüncü stüdyo albümüm ‘Loving You’ içerisinde yer alan ‘This Is Me…Then.’ Bu şarkının benim için anlamı büyük. En başından beri benimle olan JLover’lar eminim nedenini biliyordur.” dedi. Apple Music’te ayrıca Al Green’in hazırladığı Aşk Mektupları, Lil Durk ve India Royale’in hazırladığı Sen ve Ben ve Role Model’ın hazırladığı Duygusal Yolculuk listesi de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Al Green, Lil Durk ve Role Model Apple Music’e eklenen aşk şarkıları hakkında açıklamada bulundu

”Aşk Main Street’te dolaşmak, aşk tadına doyum olmayan bir elma, aşk hiçbir şeye değişilmeyen bir macera. Herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyorum. Umarım Al Green Love Letters çalma listesini keyifle dinlersiniz. Sağlıkla kalın!”

Lil Durk

”Asıl sesin bende olduğunu herkes bilir. O yüzden de piyasadaki en iyi seslerle, HER, Summer Walker ve SZA gibi şarkıcılarla iş yaparım. Ama India’yla ikimiz modernden klasiğe her türlü R&B havasını kullandık.”

ROLE MODEL

”Bundan iki yaz önce iki Twin Peaks albümüne aşık olup aralıksız dinlemiştim. Özellikle bu şarkı benim için hiç eskimeyecek. İnsana yaz aşkını ve o ilk balayı dönemini hatırlatıyor.”

”Bu albümün bir noktada hepimize yardımı dokunmuştur. Matt Healy üzerine uzun uzun konuşabilirim ama ne kadar iyi şarkı yazdığını hepimiz zaten biliyoruz. Benim için bu şarkı New York’ta bir binanın tepesine çıkıp AŞIK OLDUM diye bağırma isteğininin dışa vurumu gibi. Aslında yalnızca arabamda şarkıyı söylerken avazım çıktığı kadar böyle bağırıyorum ama hissi aynı.”

İlginizi Çekebilir: Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin