reklamı kapat

POPÜLER

Togg yerli otomobil fabrika
Togg

Togg tarafından yerli otomobil projesi için yeni iş ilanları açıldı

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmaya devam ediyor.

Halen bilmeyenler için ilk Togg imzalı yerli otomobil modelinin SUV formunda olması ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime girmesi bekleniyor. Halen resmi satış fiyatı açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023 yılında da yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un burada ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında 32 farklı iş ilanı bulunuyor. Bunların 8 tanesi de yeni açılmış durumda. Hatta LinkedIn’in otomatik sistemi yeni bazı ilanların bugün açıldığını belirtiyor.

Ağırlıklı olarak Togg fabrikasının yer aldığı Gebze merkezli ilanlarda birçok farklı alana odaklanılıyor. Togg, SUV yanında 2024 yılın itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modeli de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları çıkmaya devam edecek.

Bu arada yeni ilanlar geldikçe aktarıyoruz ancak bir kez daha hatırlatmak istedik. Dev üretici Tesla da Türkiye’de operasyona hazırlanıyor ve bunun için zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Paylaştığımız sayfada dün üç tane Tesla iş ilanı vardı, bugün ise bu ilanlar kaldırıldı.

İlginizi Çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın