reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Togg yerli otomobil fabrika
Togg

Togg, yerli otomobil projesi için yeni iş ilanları açtı

Yerli otomobil projesinin arkasında yer alan Togg, birçok farklı alanda ve bölgede işe alımlar yapmayı aktif olarak sürdürüyor.

Advertisement

Bilmeyenler için ilk Togg imzalı yerli otomobil modelinin SUV formunda olması ve kurulumu süren Gebze merkezli fabrikada 2022 sonunda üretime alınması bekleniyor. Halen çok merak edilen resmi satış fiyatı açıklanmayan tamamen elektrikli otomobilin, 2023 yılında yollara çıkarılması hedefleniyor. İşte bu aracın ve projenin geliştirme sürecinde birçok farklı personele ihtiyaç bulunuyor. Şu an Togg’un burada ulaşabileceğiniz LinkedIn sayfasında 38 farklı iş ilanı bulunuyor. Bunların içerisinde de birçok yeni açılan iş ilanı yer alıyor. Ağırlıklı olarak Togg fabrikasının yer aldığı Gebze merkezli ilanlarda birçok farklı alana odaklanılıyor. Yeni iş ilanları arasında “Yedek Parça ve Aksesuar Lojistik Yönetimi“, “Yedek Parça Ürün ve Fiyatlandırma Yönetimi” ve “İş Geliştirme (Şarj)” vb. gibi seçenekler bulunuyor.

Togg, SUV yanında 2024 yılın itibarıyla yine tamamen elektrikli olacak sedan bir modeli de yollara çıkarmak istiyor. Bu açıdan kurulan şirketin sürekli yeni personele ihtiyacı olacak ve bunun için yeni iş ilanları açılmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada yeni ilanlar geldikçe aktarıyoruz ancak bir kez daha hatırlatmak istedik. Dev üretici Tesla da Türkiye’de operasyona hazırlanıyor ve bunun için zaman zaman buradan ulaşabileceğiniz Türkiye merkezli iş ilanları açıyor. O sayfayı da düzenli olarak takip etmenizi öneririz. Paylaştığımız sayfada dün üç tane Tesla iş ilanı vardı, bugün ise bu ilanlar kaldırıldı.

Togg tarafından yerli otomobil projesi için açılan yeni iş ilanları yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli