reklamı kapat

POPÜLER

PS Plus’ın Temmuz ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

PS Plus her ay olduğu gibi bu ay da yeni ücretsiz oyunlarla oyun tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bazı aylarda verdiği oyunlarla oyuncuları hayal kırıklığına uğratan PS Plus, bazense gayet başarılı yapımları bir ay boyunca ücretsiz olarak indirmeye sunuyor. Bu ayın ücretsiz oyunları, Plus abonelerini mutlu edecek gibi görünüyor. 

Bu ayın ücretsiz oyunlaru arasında en çok dikkat çeken yapım Until Dawn oluyor. Korku türünü sevenleri ekran başına kilitlemeyi hedefleyen yapım, korkuyu iliklerinize kadar hissetmeyi sağluyır. PS4 platformuna özel olan oyunda 8 öğrenncinin kamp yapmak için gittiği dağda başına gelen olaylara tanık oluyoruz. İlk başlarda her şey normal görünürken zaman içerisinde gruptan bazı kişiler kayboluyor, bazıları ise ölüyor. Çember daraldıkça grup üyeleri ölümü ensesinde hissediyor ve kurtulabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Oyun içerisinde zaman zaman önemli kararlar vermek gerekiyor ve bu kararlar oyunun gidişatını, kimin yaşayıp kimin yaşamayacağını belirliyor.

Bir diğer önemli oyun ise Game of Thrones oluyor. Diyaloglar çevresinde şekillenen macera oyunları konusunda isim yapmış şirketlerden biri olan Telltale Games’in imzasını taşıyan oyunda Westeros’u ziyaret ediyor ve Forrester ailesinin maceralarına konuk oluyoruz.

Akıllı telefonlardan oynanabilen Thats You da çıkar çıkmaz PS Plus üyelerine ücretsiz olarak mağazadaki yerini alıyor. Parti oyunu olarak adlandırılabilecek yapımda çizimler yaparak ve fotoğraflar çekerek eğlenceye dahil olunabiliyor.

4 Temmuz tarihinde bu yeni oyunların tamamı PS Plus üyeleri için ücretsiz olarak indirilebilecek. Eğer eski oyunları halen indirmediyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

  • Until Dawn – PS4
  • Game of Thrones: A Telltale Series – PS4
  • That’s You – PS4
  • Tokyo Jungle – PS3
  • Darkstalkers Resurrection – PS3
  • Don’t Die Mr Robot – PS Vita (Çapraz satın alım ile PS4’te oynanabilir.)
  • Element4l – PS Vita

VİDEO