reklamı kapat

POPÜLER

PS Plus şubat ayı ücretsiz oyunları belli oldu [Video]

Her ay olduğu gibi bu ay da PlayStation kullanıcılarının merakla beklediği ücretsiz oyunlar açıklandı. PS Plus üyelerinin yararlanabildiği bedava oyunlar arasında bu ay başarılı yapımlar bulunuyor. Özellikler hareketli yapımları ve platform oyunlarını sevenlerin hoşuna gidebilecek yapımlar oyuncuları uzun süre ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. 

Verilen oyunlardan en önemlisi LittleBigPlanet 3. PlayStation’ın en eğlenceli serilerinden olan LittleBigPlanet’in son oyunu, oyuncuları sevimli bir maceraya davet ediyor. Macera ve platform öğelerinin yer aldığı oyunda sevimli karakterlerle zorlu bulmacaları çözüyor, bölüm içerisinde en fazla puanı toplamaya çalışıyor ve bu şekilde bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Tek başına bile yeterince eğlenceli olan oyun, arkadaşlarınızla birlikte oynadığınızda çok daha eğlenceli bir hale geliyor. Sevimli grafikler ve görsel efektler de oyunun keyfine keyif katıyor.

Oyunlar içerisinde dikkat çeken bir diğer isim ise Not a Hero. Profesyonel bir suikastçi olan Steve isimli karakteri yönlendirdiğimiz oyunda yer altı dünyasına giriyor ve düşmanlarımızı yok ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Eski tarzdaki grafikleri ve side scrolling oyun yapısıyla dikkat çeken oyun, fazla derin hikayelere dalmadan eğlenceli birkaç saat geçirmek için ideal. PS4, PS3 ve Vita için bu ayın ücretsiz oyunlarının tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • LittleBigPlanet 3 / PS4
  • Not a Hero / PS4
  • Starwhal / PS3, cross buy sayesinde PS4’te oynanabilir.
  • Anna — Extended Edition / PS3
  • Ninja Senki DX / PS Vita, cross buy sayesinde PS4’te oynanabilir.
  • TorqueL // PS Vita, cross buy sayesinde PS4’te oynanabilir.

 

VİDEO