reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Vol. 2’den yeni kareler gün yüzüne çıktı

Bahar aylarında vizyona girmesi beklenen Guardians of the Galaxy Vol. 2 yeni içeriklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu çizgi roman uyarlaması yapımdan şimdi de yeni fotoğraflar paylaşıldı.

Bildiğiniz gibi Guardians of the Galaxy, 2014 yılında beyaz perdeye taşınmış ve hiç tanınmayan kahramanların hikayesini ele almasına rağmen büyük ilgi görmüştü. Bir anda Marvel Sinematik Evreni‘nin en eğlenceli kahramanlarını tanışmamıza vesile olan bu hikayenin devam edeceği de kısa bir süre sonra belli olmuştu. Daha sonra ikinci filmin ismi Guardians of the Galaxy Vol. 2 olarak açıklandı. İlgi uyandıran bu yapımın başrollerinde yine Chris Pratt ve Zoe Saldana‘yı görüyoruz. Onlara Karen Gillan, Bradley Cooper, Vin Diesel, Kurt Russell, Nathan Fillion ile Elizabeth Debicki gibi isimler de eşlik ediyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin konusu henüz netleşmedi. Şimdiye kadar paylaşılan bilgilere baktığımızda ekibin kozmozun sınırlarında dolaştığını öğreniyoruz. Kahramanlarımız geçen zamanla birlikte birbirlerine iyice ısınmaya başlıyor. Diğer yandan da Peter Quill’in gerçek babasının kim olduğunu bulmaya çalışıyorlar. Böylece yeni yüzler hikayeye dahil oluyor. Eski düşmanlar da kendini unutturmamaya niyetli görünüyor.

Yönetmenliğini James Gunn‘ın üstlendiği Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi 5 Mayıs 2017′de vizyona girecek. Paylaşılan son fotoğrafları haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER