reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin yeni tanıtımında büyük bir gizem çözülüyor [Video]

Marvel‘ın uçarı kahramanlarını bir araya getiren Guardians of the Galaxy devam hikayesiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Paylaşılan yeni tanıtımda Peter Quill‘in babası sonunda yüzünü gösteriyor.

Hatırlarsanız Guardians of the Galaxy, 2014 senesinde Marvel’ın pek de tanınmayan kahramanlarının hikayesi olarak karşımıza çıkmıştı. Fakat eğlenceli karakterler, sunduğu atmosfer ve film müzikleri bu yapımı öne çıkarmayı başarmıştı. Böylece Guardians of the Galaxy birden büyük bir hite dönüştü. Şimdi bu keyifli serüven Guardians of the Galaxy Vol. 2 ile devam ediyor. Birbirlerine giderek daha fazla ısınmaya başlayan ekip galaksinin bilinmeyen köşelerinde dolaşmayı sürdürüyor. Bu süreçte Mantis ve Ego gibi yeni karakterlerle tanışıyoruz. Elbette en fazla merak uyandıran nokta Peter Quill‘in babası oluyor. Kurt Russell‘ın hayat verdiği bu karakteri de ilk kez paylaşılan yeni tanıtımda görme fırsatı yakalıyoruz.

Yönetmenliğini James Gunn‘ın üstlendiği filmde başrolleri Chris Pratt ve Zoe Saldana paylaşıyor. Vin Diesel ile Bradley Cooper hikayeye sesleriyle katkıda bulunuyor. Bu ekibe Karen Gillan, Kurt Russell, Nathan Fillion, Elizabeth Debicki gibi isimler de eşlik ediyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin 5 Mayıs 2017′de vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan son fragmanı haberimizin girişinde, posteri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER