reklamı kapat

POPÜLER

Guardians of the Galaxy evreni yeniden kurtarmaya hazırlanıyor [Video]

Guardians of the Galaxy Vol. 2’nin vizyon tarihi giderek yaklaşıyor. Merakla beklenen filmden yeni bir tanıtım daha gün yüzüne çıktı.

Marvel’ın pek de tanınmayan ancak oldukça eğlenceli kahramanlarını bir araya getiren Guardians of the Galaxy bahar aylarında beyaz perdeye dönmeye hazırlanıyor. Heyecan uyandıran bu yeni hikayenin yönetmenliğini yine James Gunn üstleniyor. Üstelik bu sefer oyuncu kadrosu da iyice genişliyor. Yeni filmin başrollerinde Chris Pratt ve Zoe Saldana yer alıyor. Onlara Vin Diesel, Bradley Cooper, Karen Gillan, Kurt Russell, Nathan Fillion, Elizabeth Debicki gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

Paylaşılan resmi özete göre artık ekibin birbirine iyice ısındığını görüyoruz. Hep birlikte galaksinin bilinmeyen köşelerini dolaşmaya devam ediyorlar. Ancak tahmin edilebileceği üzere tehlike peşlerini bırakmıyor. Her ne kadar ihtimaller pek onların yanında gibi görünmese de evreni yeniden kurtarmaları gerekiyor. Bu süreçte Mantis ve Ego gibi yeni karakterlerle de tanışma fırsatı yakalıyoruz. Tüm bunların yanı sıra Peter Quill‘in gerçek babası sonunda ortaya çıkıyor. Üstelik bu merak edilen karaktere Kurt Russell hayat veriyor.

Guardians of the Galaxy Vol. 2 filminin 5 Mayıs‘ta gösterime başlaması bekleniyor. Yayınlanan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER