reklamı kapat

POPÜLER

guardians of the galaxy

Marvel Guardians of the Galaxy 3’e baştan başlıyor

Guardians of the Galaxy serisinin yönetmenliğini üstlenen James Gunn‘ın kovulmasının ardından üçüncü film için çalışmalar başa döndü. Görünen o ki Marvel senaryoyu yazması için yeni birini bulmaya çabalıyor.

Advertisement

Guardians of the Galaxy 3 hakkındaki yeni gelişme Omega Underground tarafından ortaya çıkartıldı. Sitenin genel yayın yönetmeni olan Christopher Marc Marvel’ın James Gunn tarafından yazılan senaryoyu çöpe attığını iddia ediyor. Bu da senaryo yazacak yeni bir isim arayışına girildiği anlamına geliyor. Normalde senaryosu hazır olan filmin vizyon tarihi bile belliydi. Yani sadece çekimlerin gerçekleşmesi gerekiyordu. Fakat senaryo çöpe gidince süreç en başa dönmüş oldu. Senaryo yazacak bir ismin yanında bir de yeni yönetmene ihtiyaç var. Tüm bu eksikler göz önünde bulundurulunca Guardians of the Galaxy 3‘ün vizyon tarihinin erteleneceği gün gibi ortada.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Henüz Marvel bu konuda resmi bir açıklama yapmadı. Yani söylenenler birer iddiadan ibaret. Ancak Marvel’ın James Gunn‘ı kovduktan sonra onun yazdığı senaryoyu kullanma ihtimali oldukça düşük. Bu sebeple söylentinin doğru olma ihtimali oldukça yüksek. Bakalım sürecin başa sarmasıyla filmin vizyon tarihi ne kadar ileri atılacak?

İlginizi çekebilir

Avengers Infinity War’dan silinen Vision ve Scarlet Witch sahnesi