reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Huawei P20 Pro objektifinden İstanbul’a gece bakışı

Doğu ve Batı’nın büyülü buluşma yeri İstanbul, kültürel çeşitliliği ve tarihi dokusundan daha fazla çekiciliğe sahip. Gündüzü ayrı gecesi ayrı çekici olan şehre bir de güneş battıktan sonra bakalım.

Güzellikleri gezmekle bitmeyen İstanbul’un insana ilham veren dokusunu şehrin dört bir yanında görmek mümkün. Şehir fotoğrafçılığında görsel efektin en yüksek olduğu İstanbul, aynı zamanda akıllı telefon çağında tarihte hiç olmadığı kadar fazla fotoğrafa ev sahipliği yapıyor. Şehrin hızlı yaşam temposunda, nefes kesen bu güzellikleri ise fark etmek her zaman kolay olmuyor. Ancak Huawei P20 Pro ile çekilen fotoğraflar, anı en iyi şekilde yakalayıp donduruyor.

Işıklar şehri

Üç adet Leica kamerası ile profesyonel fotoğrafçılık deneyimi sunan Huawei P20 Pro ile İstanbul’un gözle görülen tüm güzel köşeleri fotoğraf karelerine yansıyor. 40 MP (f/1.8) RGB kamera, 20 MP (f/1.6) tek renkli kamera ve 8 MP (f/2.4) optik zoomlu kamerayla gelen cihaz, mobil fotoğrafçılığı yeni bir seviyeye çıkarıyor. Arka planda güç aldığı yapay zeka teknolojisi ise, fotoğrafı çekim anında ve sonrasında en iyi duruma getiriyor. Güçlü özellikleri ile profesyonel kalitede fotoğraf deneyimini kullanıcıların cebine taşıyor.

İstanbul’un büyüleyici gece yansıması

P20 Pro’nun otomatik olarak tanıdığı sahneler arasında yer alan gece sahnesi, İstanbul’un heyecan verci renklerini yansıtmayı başarıyor. Cihaz, gece modu ile maksimum renk ve ışık elde etmek için çeşitli fotoğrafların görüntü verilerini birleştiriyor. “Yapay Görüntü Sabitleme” özelliği sayesinde, düşük ışıkta tripod kullanmadan net görünümlü çekimler gerçekleştirmek mümkün oluyor.

Başarılı gece modu ise cihazın gelişmiş kamera özelliklerinin çok küçük bir kısmını oluşturuyor. Yapay zeka teknolojisi ile P20 Pro, 19 kategoride 500’den fazla senaryoyu tanıyabiliyor ve en iyi görüntü kalitesi için kamera ayarlarını otomatik olarak optimize edebiliyor. İster parlak gün ışığı isterse ay ışığında çekim yapıyor olun, P20 Pro profesyonel kalitede fotoğraf çekmenize yardımcı oluyor.

Profesyonel fotoğrafçılık deneyimi sunan Huawei P20 Pro ile farklı ve büyüleyici bir İstanbul sizi bekliyor.