reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PlayStation Plus Mart ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Her ay olduğu gibi PlayStation Plus üyelerinin merakla beklediği gün geldi çattı. Sony, yaptığı açıklamayla bu ay ücretsiz olarak verilecek oyunların hangileri olduğunu duyurdu. Listede eğlenceli ve başarılı yapımlar bizleri bekliyor.

Bu ayın en önemli oyunu Disc Jam. Henüz yepyeni bir oyun olan Disc Jam, Rocket Leauge’in izinden gidiyor ve çıkar çıkmaz PS Plus’ın ücretsiz oyunları arasında yerini alıyor. Yapı olarak oldukça basit olan oyun tenis ve masa hokeyinin bir birleşimi olarak görülebilir. 2 veya 4 kişiyle oynanan oyunda karakterler ellerindeki diski karşı tarafın tutamayacağı yerlere atmaya çalışıyor ve eğer disk karşı takımın arkasına ulaşırsa veya yere düşerse diski atan takım sayı kazanıyor. Diski duvardan sektirme imkanı olduğu gibi eğer doğru zamanda karşılanırsa diskle özel bir atış gerçekleştirmek mümkün oluyor. Henüz test aşamalarında bile yoğun ilgi gören oyunun bu ay PS Plus ile gelmesiyle birlikte oyuncu patlaması yaşayacağını öngörebiliriz.

Diğer tarafta BAFTA ödüllü Tearaway Unfolded isimli oyun bizleri karşılıyor. Sevimli grafikleri, eğlenceli oynanışı ve hikaye anlatımıyla yapımın oyuncuları uzun saatler boyunca ekran başına kilitleyeceğine hiç şüphe yok. Önümüzdeki günlerde PS Plus üyelerine sunulacak olan ücretsiz oyunların tamamını aşağıdan görebilirsiniz.

  • Disc Jam, PS4
  • Tearaway Unfolded, PS4
  • Under Night: In-Birth, PS3
  • Earth Defense Force 2025, PS3
  • Lumo, PS Vita (crossbuy ile PS4’te)
  • Severed, PS Vita

VİDEO

YORUMLAR