reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Plus

PS Plus Haziran ayı ücretsiz oyunları belli oldu

Her ay olduğu gibi bu ay da PlayStation Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak verilecek oyunlar belli oldu. Açıklanan oyunlara bakılırsa bu ay Plus kullanıcıları ücretsiz olarak verilen oyunlardan memnun kalacak gibi görünüyor.

PS4 kullanıcıları için verilen iki oyundan biri olan Killing Floor 2, aksiyon tutkunlarına ilaç gibi gelecek bir yapım. Önümüze gelen tüm zombileri öldürmeye çalıştığımız yapımda türlü türlü silahlar kullanabiliyor ve arkadaşlarımızla bir araya gelerek saatler süren bir maceranın içerisine dalıyoruz.

Eğer Killing Floor 2’deki aksiyon dozu fazla gelirse ve daha sakin bir oyun oynamak istiyorsanız bu kez Life is Strange ile ekran başına kilitlenmeniz olası. Hikaye odaklı bir macera oyunu olan Life is Strange’de bir öğrencinin sıradan hayatının zamanda yolculuk yapabildiğini keşfetmesiyle nasıl değiştiğine tanıklık ediyoruz. Sürükleyici hikayesi, beklenmedik olayları ve akılda kalan karakterleriyle Life is Strange her oyuncunun mutlaka göz atması gereken yapımlardan biri.

Önceki ayın oyunları 6 Haziran tarihine kadar indirilebilir halde kalacak. Bu oyunları indirmediyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Haziran ayının oyunlarının tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyunların tanıtımlarına ise haberin görselindeki videodan ulaşabilirsiniz.

Killing Floor 2 (PS4)
Life is Strange (PS4)
Abyss Odyssey (PS3)
WRC 5: World Rally Championship (PS3)
Neon Chrome (PS Vita – PS4)
Spy Chameleon (PS Vita)

YORUMLAR