reklamı kapat

POPÜLER

John Wick 3

John Wick 3 setinde Halle Berry etkisi

Başrolünde Keanu Reeves‘in yer alacağı John Wick 3 ile bu aksiyon dolu dünyaya Halle Berry de dahil oluyor. Sevilen oyuncu filmin setinde etkisini fazlasıyla hissettirmiş gibi görünüyor.

John Wick serisinin büyük beğeni toplamasının en önemli nedenlerinden biri Keanu Reeves. Tecrübeli oyuncu rolünü fazlasıyla ciddiye alıyor ve aksiyon sahnelerinde maksimumu verebilmek için sağlam bir çalışma sürecinden geçiyor. John Wick 3 ile hikayeye dahil olan Halle Berry de onun yolundan gidiyor gibi görünüyor. Oyuncunun hayat verdiği Sofia karakterinin iki köpeği bulunuyor. Bu köpeklerin de senaryo gereği iyi eğitilmiş olması, Sofia‘nın her komutunu dinlemesi gerekiyor. Normalde filmde böyle sahneler için özel eğitmenler kullanılıyor. Köpekler eğitmenlerin komutlarını dinliyor fakat karakterin istediklerini yerine getiriyormuş gibi gösteriliyor. Halle Berry ise setteki her boş anında köpeklerle çalışarak onların kendine itaat etmesini sağlamış.

Serinin yönetmeni Chad Stahelski süreci şu sözlerle özetledi: “Sette kamera arkasına gizlenen bir eğitmenimiz yoktu. Sofia karakterinin köpeklere söz geçirmesini istedik. Halle Berry iki köpeği varmış gibi rol yapmıyordu, köpekler gerçekten onun oldu. Aksiyon sahneleri için prova yaptıktan sonra oturup köpeklerle ilgilendi. Sonunda bu iki köpek onun komutlarını dinler hale geldi.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu kararı bir izleyici olarak yorumlamam gerekirse, John Wick serisinin bu kadar beğenilmesinin bir nedeni de bu. Oyuncuların karakterlerine bürünmek için harcadığı çaba. Keanu Reeves ile başlayan sürecin Halle Berry ile devam etmesi de umut vadediyor.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 ilk fragman