reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon
Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon
Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon
Samsung Galaxy F katlanabilir akıllı telefon

İşte Samsung’un ilk katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy F’in tanıtım tarihi

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ilk katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde uzun zamandır çalışıyor. Peki bu model ne zaman tanıtılıyor?

Samsung Mobile CEO’su DJ Koh‘un resmi açıklamasına göre Galaxy F ile kesin olarak kasım ayında tanışıyoruz. Beklenenden önce tanıtılacak olması sevindiren telefon, direkt olarak Samsung Geliştiriciler Konferansı kapsamında lanse edilecek. En yetkili ağızdan gelen bu açıklama katlanabilir akıllı telefonun döneminin çok yakında olduğunu gösteriyor. Bu telefonu üretmenin çok zor olduğunu belirten DJ Koh, geliştirme sürecinin devam ettiğini de söylüyor. Bu açıdan satışa çıkmasının 2019’a kalabileceği tahmin edilen katlanabilir akıllı telefon Galaxy F, gerçekten oldukça merak ediliyor. Bu alanda Huawei, Oppo, Lenovo ve Xiaomi gibi isimler de aktif olarak çalışma yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy F hakkında bildiklerimiz şunlar;

Bünyesinde 7 inç ya da 8 inç bir ekran yer alacağı söylenen telefon, “cüzdan” gibi katlanabilecek gibi görünüyor. Yani içe doğru katlanan bir ekrana sahip olan telefon, eski kapaklı telefon dönemini hatırlatıyor. 3.000 mAh ya da 6.000 mAh seviyesinde bir katlanabilir pil üzerine kurulacağı iddia edilen telefon, Galaxy S serisinin yanında üçüncü bir amiral gemisi olarak yer almaya hazırlanıyor. Daha önce ortaya çıkan bilgilerin aksine Galaxy Note serisinin 2019’da da karşımıza çıkacağı belirtiliyor. Bu arada Galaxy F’in 2019 yılında tam 1.800 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacağı belirtiliyor.

İlgili Video

Şirketin gelecek hayali