reklamı kapat

POPÜLER

Olloclip

Olloclip’ten akıllı telefonlara DSLR deneyimi getiren lensler

Olloclip, iPhone kullanıcıları için iki yeni lens aksesuarını kullanıcıların beğenisine sundu. Pro ve Intro olarak adlandırılan lens aksesuarları, kullanıcıların en iyi çekimler yapmasına yardımcı oluyor.

Pro ve Intro serileriyle iPhone X Connect X clip, daha önceki iPhone modelleri ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Intro Wide Angle olarak adlandırılan geniş açı lens, kullanıcıların selfie çekimler ve grup video görüşmeleri yapmasına olanak sağlıyor. Lens ayrıca herhangi bir akıllı telefonu dijital bir büyüteç içine dönüştürmek için bir Makro lensi ortaya çıkarmak için de kullanılabiliyor. Kaliteli optikleri uygun bir fiyatla birleştiren Intro Wide Angle objektif, gelişmiş bir mobil fotoğrafçılık deneyimi sunuyor. Pro serisinde bir adet telefoto lens ve bir adet süper geni açı lens bulunuyor. Bu lens kitinin yurt dışındaki fiyatı ise 100 dolar. Telefoto lens kullanıcılara 2x optik yakınlaştırma deneyimi getiriyor. Süper geniş lens, kameranızın görüş alanını bozulma olmadan iki katına çıkarıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Olloclip lensler ne zaman satışa sunulacak?

Intro ve Pro serisi lensler Olloclip’in internet sayfasında satışa sunulmuş durumda. Olloclip lenslerin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor. Akıllı telefonunuzda DSLR deneyimi yaşamak istiyorsanız Olloclip’in lenslerinin bu konu için gayet yeterli aksesuarlar olduğunu belirtelim. Lens aksesuarlarının Türkiye fiyatları açıklandığında sizlerle paylaşacağız, takipte kalın.

İlgili video