reklamı kapat

POPÜLER

Olloclip

iPhone 5c’ye özel üçü bir arada lens

Olloclip, iPhone 5c’ye özel olarak geliştirdiği üçü bir arada lens aksesuarı yurt dışında satışa sundu. iPhone 5c ile kullanılabilen ve yeşil, sarı, kırmızı, mavi ve beyaz renk seçeneklerinde üretilen üçü bir arada lens aksesuarı sayesinde kullanıcılar, geniş açı, balık gözü veya makro standartlarında fotoğraf çekimi yapabiliyor.

Olloclip , geniş açı ile manzara, makro ile yakım çekim (10 kat yakınlaştırma), balık gözü lens ile süper geniş açılı fotoğraflar çekmeye olanak tanıyor. App Store üzerinden indirilen olloclip isimli uygulama ile çalışan aksesuarda dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum malzeme kullanılıyor. Çok elementli üst kalite optiğin de yer aldığı aksesuar 60 dolardan satışa sunulmuş durumda. Olloclip’in iPhone 5/5s, 4/4s için geliştirdiği dördü bir arada lens aksesuarı (üçü bir arada lens aksesuarından farkı 15 kat yakınlaştırma yapan makro lense sahip olması) olduğunu da söyleyelim. Dördü bir arada lens aksesuarının yurt dışındaki satış fiyatı 70 dolar.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“iPhone 5c’ye özel üçü bir arada lens” için bir cevap

  1. Aylin Seher dedi ki:

    Benim lens satın aldığım bir site var orada daha uygun fiyatlı farklı çeşitli lensler var tavsiye ederim http://www.fonefon.com/catinfo.asp?cid=10