reklamı kapat

POPÜLER

Olloclip Connect X
Olloclip Connect X
Olloclip Connect X
Olloclip Connect X
Olloclip Connect X
Olloclip Connect X

Olloclip’ten iPhone X sahibi fotoğraf tutkunlarına özel yeni lens sistemi [Video]

Akıllı telefonlar için hazırladığı lens modelleriyle tanınan Olloclip, iPhone X’a özel olarak geliştirdiği yeni lens sistemini tanıttı.

Alanın en iyileri arasında yer alan Olloclip, “Connect X” adını verdiği yeni lens sistemiyle direkt olarak iPhone X kullanıcılarına odaklanıyor. Biraz geç kalınmış gibi duran aile, içerisinde lenslerin takılabileceği özel kılıf, özel bağlantı aparatı ve altı farklı lens taşıyor. Bu lenslerden ilki Super-Wide adında ve dört elementli bir yapıda. Bu lens ile kişiler 120 derece görüş açısıyla fotoğraf ve video çekebiliyor. Ultra Wide lens modeli adından da anlaşılabileceği üzere kişilere 155 derece görüş açısı veriyor. Telephoto lens ile 2 kat optik yakınlaştırma elde edilebilirken, özel kombinasyonlar da bulunuyor. Örneğin Fisheye + Macro 15x lens ile hem 180 derece görüş açısı hem de 15 kat yakınlaştırma elde edilebiliyor. Sadece yakın çekimler içinse Macro 14x + 7x ve Macro 21x modelleri bulunuyor. Bunlar isimlerinin yanında yer alan miktar kadar yakınlaştırma yapabiliyor. Böylece detayların dünyasına giriş yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Olloclip konunun uzmanı bir isim

Yeni lensleri optik olarak üst seviyede olduğu belirtiliyor. Yeni tasarlanan lens adaptörü ise sunduğu ayar seçenekleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Hem ön hem de arka kameraya uygun Connect X lens ailesi, tahmin edebileceği üzere pek de uygun fiyatlı değil. Lenslerin fiyatları 59 dolardan 99 dolara kadar değişiyor. Tüm ürünler buradan elde edilebiliyor.

Video