reklamı kapat

POPÜLER

katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında dikkat çeken bilgi

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, 5G bağlantıya sahip özel bir versiyona da sahip olacak gibi görünüyor. İşte konu hakkında ortaya çıkanlar;

20 Şubat tarihinde resmi olarak lanse edilecek katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, son dönemde sürekli olarak fiyat bilgisiyle gündeme geliyor. Tam 2.000 – 2.500 dolar bandında satılacağı söylenen akıllı telefonun, bir de 5G versiyonu satışa çıkacak deniyor. Buradan normal modele 5G desteği vermeyeceği sonucu çıkan firma, 5G versiyonu ilk olarak Güney Kore’de satacak gibi görünüyor. Daha sonra (Altyapılar oturunca) Amerika’ya da gideceği söylenen 5G katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, normalden çok daha pahalıya satılabilir deniyor. Yeni neslin ilk ve gerçek temsilcisi olacak akıllı telefon, herkes tarafından merakla bekleniyor. Birçok kişi bu cihazı alamayacak olmasına rağmen sunduğu deneyimi görmek için sabırsızlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkındaki diğer bilgiler ise şöyle

Bildiğiniz üzere Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan Samsung Galaxy Fold, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Katlanabilir telefonun pil kapasitesi konusunda iki farklı bilgi var. Bazı kaynaklar 6.200 mAh (2 x 3.100 mAh), bazı kaynaklar ise 4.400 mAh (2 x 2.200 mAh) pilden bahsediyor. Modelin arkasında kesin olarak üçlü kamera sistemi yer alıyor. Önde ise çift kameranın yer alabileceği konuşuluyor.

İlgili Video

Modelin prototip hali