reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için dikkat çekici yeni bilgiler

Adı Türkiye’de çıkan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için dikkat çekici yeni bilgiler

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Model gerçekten sınırlı sayıda olacak gibi görünüyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, geçtiğimiz gün Türkiye merkezli bir marka başvurusunda ortaya çıkmıştı. Resmi olarak bu isimle geleceği belirtilen telefon, biliyorsunuz 2019 yılında sadece 1 milyon adet üretilecek. Yeni gelen bilgiler işte bu konuda taze detaylar veriyor. Sağlam kaynaklara göre firma 2019’da gerçekten 1 milyon ünitenin üzerine çıkmak istiyor. Bu açıdan “Limited Edition” olarak geçen telefondan, fazla talep olsa bile 1 milyondan fazla üretilmeyeceği söyleniyor. Bunun arkasında tam olarak ne olduğu bilinmiyor ancak global pazara çıkacak bir modelin az sayıda üretilmesi, cihazı isteyenler için pek güzel görünmüyor. 2.500 dolar fiyat etiketiyle genel kitleye hitap etmeyecek model, nasıl bir deneyim sunacak oldukça merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için bilinen diğer detaylar şöyle

Bildiğiniz gibi Infinity Flex adı verilen bir ekran teknolojisi üzerine kurulan telefon, bünyesinde 7,3 inç ve 4,6 inç iki adet ekran taşıyor. Modelin içerisinde yer alan esas katlanan 7,3 inç ekran, 1536×2152 piksel çözünürlük ve 420 ppi değerini sunuyor. 4,6 inç 21:9 ekranın ise 840×1960 piksel çözünürlüğe ve yine 420 ppi değerine sahip olduğu biliniyor. Tam 2.500 dolara satılacak denilen 5G destekli Samsung Galaxy Fold, 2019 içerisinde sadece 1 milyon ünite üretilecek

İlgili Video

Modeli gözler önüne seren video