reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Box 4 SE

Çok uygun fiyatıyla öne çıkan yeni Xiaomi Mi Box 4 SE

Çin’in teknolojinin hemen her alanında faaliyet gösteren firması Xiaomi, kısa süre önce çok uygun fiyatlı Mi Box 4 SE modelini tanıttı.

Android TV kutusu, medya oynatıcı ya da TV Box olarak nitelendirebileceğimiz Xiaomi Mi Box 4 SE, firmanın çok popüler olduğu Mi Box ürün gamının en son üyesi. Yuvarlak bir gövdesi bulunan ince ve şık tasarımlı cihaz, Mi Box 4 ve Mi Box 4c modellerinin yerini alıyor. Firmanın akıllı televizyon modellerinde yer alan PatchWall UI arayüz ile gelen ürün, bu açıdan kullanışlı bir seçenek olarak nitelendiriliyor. Akıllı televizyonlara HDMI üzerinden bağlanabilen ürün, fabrika çıkışı akıllı olan televizyonlar için bile gelişmiş bir seçenek oluşturuyor. Gücünü dört çekirdekli Cortex-A7 işlemciden ve Mali-400 GPU’dan alan Xiaomi Mi Box 4 SE, 1 GB RAM ve 4 GB dahili depolamaya sahip. Arkasında harici depolama ürünleri için bir adet USB ve AV portu bulunan TV Box, Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4GHz) bağlantısı taşıyor ve 1080p (Full HD) çıkış verebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Box 4 SE fiyatıyla fark yaratıyor

Çünkü modelin yaklaşık olarak 27 dolar satış fiyatı bulunuyor. İlk olarak Çin pazarında satışa çıkacak modelin, raflardaki yerini 11 Ocak tarihinde alacağı söyleniyor. Modelin ilk olarak aracı isimler, daha sonra ise resmi olarak Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın MWC 2019 kapsamında tanıtılacak katlanabilir akıllı telefon modeli