reklamı kapat

POPÜLER

Motorola Razr 2019 katlanabilir telefon

Efsanenin yenisi göründü; işte karşınızda katlanabilir yapıda Motorola Razr 2019

Uzun süredir gündemde bulunan yeni nesil katlanabilir telefon Motorola RAZR, ilk görseliyle resmi olarak karşımızda çıktı.

Motorola Razr efsanesinin “yeni nesil katlanabilir telefon” versiyonu Evan Blass tarafından resmi olarak sızdırıldı. Şimdilik sadece yukarıdaki görseli paylaşılan telefon, orijinal sürüme oldukça benziyor. Modelin orijinalden en büyük farkı ise içerisindeki tek parça dikey olarak katlanabilir OLED ekran oluyor. Üst ve altında yer alan kalın çerçeveler nedeniyle bir ekran çentiği ya da deliği olmayan telefon, alt kısmında bir açma tuşu da taşıyor. Şirketin daha önce yaptığı resmi açıklamasına göre 13 Kasım tarihinde resmi olarak lanse edilecek telefon, duyduğumuz kadarıyla bir amiral gemisi değil. Telefonun Snapdragon 710 işlemci, 4 GB / 6 GB RAM, 64 GB / 128 GB depolama ve 2.730 mAh pil gibi detaylar ile yolda olduğu aktarılıyor. Modelin gövde yapısı nedeniyle daha büyük pil taşıma şansı bulunmuyor. Bu üzücü görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir telefon Motorola Razr 2019 çok pahalı olacak

Lenovo çatısı altında yer alan firmanın bu ilginç modeli söylendiği kadarıyla tam 1.500 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Bu açıdan şansı oldukça düşük olan katlanabilir akıllı telefon, Android işletim sistemi üstüne kuruluyor ve çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Bu modelin Türkiye’ye gelmesi bekle beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Yeni dönemin katlanmayan fütüristik modeli