reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi CC 9 Pro Mi Note 10

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) ile çekilmiş makro fotoğraflar

Xiaomi Mi CC9 Pro (Global pazarda Mi Note 10) ile çekilmiş ilk makro fotoğraflar yayımlandı. Bu örnekler direkt olarak firmadan geliyor.

5 Kasım tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) modelinin arkasında 108 megapiksel F1.7 + 5 kat optik, 10 kat hibrit ve 50 kat dijital zoom sunan periskop kamerası + 12 megapiksel F2.0 portre kamerası + 20 megapiksel ultra geniş açı kamera + 1,5 cm’den netleme yapabilen makro kamera bir araya geliyor. İşte bu makro kamera oldukça etkileyici çekimler yapabiliyor. Makro kamerası ile çekilmiş ilk örnekleri aşağıda yer alan telefon, oldukça yakından kaliteli çekimlere imza atabilecek gibi görünüyor. Çok yakına girebildiğinden alan derinliği ciddi oranda sığ olan telefon, bu açıdan iyi çekimler için biraz uğraştıracak izlenimi oluşturuyor. Kamera konusunda genel olarak çok iddialı olan Mi CC9 Pro, özellikle beşli kurulumun merkezinde yer alan Samsung imzalı 108 megapiksel kamera ile amiral gemisi Android telefonları gölgede bırakacakmış gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) kaça satılacak?

Telefon 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere üç farklı versiyona sahip. Bu versiyonların sırasıyla 311 dolar, 339 dolar ve yaklaşık 382 dolar fiyat etiketleri bulunuyor. Ancak bu fiyatların biraz değişkenlik gösterebileceği tahmin ediliyor.

İlgili Video