reklamı kapat

POPÜLER

xiaomi-mi-cc9-pro-mi-note-10-besli-kamera-sisteminden-yeni-detaylar
xiaomi-mi-cc9-pro-mi-note-10-besli-kamera-sisteminden-yeni-detaylar

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) beşli kamera sisteminden yeni detaylar

Xiaomi Mi CC9 Pro (Global pazarda Mi Note 10) kamera sistemi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Beşli kamerayla modeller çok iddialı geliyor.

5 Kasım tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) modeli biliyorsunuz arkasında tam beşli kamera sistemi barındırıyor. Dikey olarak konumlandırılan bu beşli sistem için de bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni sızıntı setteki tüm kameralar hakkında daha çok bilgi veriyor. Firmanın aşağıdaki resmi paylaşımına göre beşli kurulumun en üstünde özel modifiye edilmiş 5 megapiksel Omnivision OV08A10 sensörlü telefoto kamera yer alıyor. Bu kameranın 5 kat optik, 10 kat hibrit ve 50 kat dijital zoom sunacağı söyleniyor. İkinci sırada Samsung S5K2L7 sensörlü 12 megapiksel portre kamerası yer alıyor. Üçüncü sırada ise karşımızda Samsung ISOCELL Bright S4KHMX sensörlü 108 megapiksel kamera çıkıyor. Biliyorsunuz en çok bu kamera modelinin sonuçları merak uyandırıyor. Bu kamera yüksek çözünürlüğü sayesinde diğer kameraları da destekliyor. Dördüncü kameranın ise Sony IMX350 sensörlü 20 megapiksel ultra geniş açı kamera olduğu aktarılıyor. En altta ise 1,5 cm’den netleme yapabilen makro kamera yer alıyor. Bu kameranın sadece 2 megapiksel çözünürlüğü bulunuyor. Önde ise 32 megapiksel bir selfie kamerası bizleri karşılıyor. Şimdiye kadar gösterilen örnek fotoğrafları çok iyi olan Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10), sağlam bir yazılım altyapısı kurulduysa kamera konusunda fiyat performans oranı en yüksek telefon olacak gibi görünüyor.

xiaomi-mi-cc9-pro-mi-note-10-besli-kamera-sisteminden-yeni-detaylar

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) kaça satılacak?

Yüzde yüz kesin olmayan detaylara göre telefon 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere üç farklı versiyona sahip. Bu versiyonların sırasıyla 311 dolar, 339 dolar ve yaklaşık 382 dolar fiyat etiketleri bulunuyor.

İlgili Video