reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10)

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) için zoom gücünü gösteren paylaşım

Resmi olarak 5 Kasım tarihinde tanıtılacak Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10 6 Kasım İspanya) için firmanın paylaşımları hız kesmeden devam ediyor.

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10), kamera konusunda Xiaomi’nin hazırladığı en iddialı model konumunda yer alıyor. Çünkü modelin arkasında tam beşli kamera kurulumu kullanılıyor. Bu sunacağı sonuçlar çok merak edilen beşli kurulumun en üstünde özel modifiye edilmiş 5 megapiksel Omnivision OV08A10 sensörlü telefoto kamera yer alıyor. Bu kameranın 5 kat optik, 10 kat hibrit ve 50 kat dijital zoom sunacağı söyleniyor. İşte bunu göstermek adına aşağıdaki paylaşımı yapan Xiaomi, bu konuda gerçekten çok iddialı görünüyor. Bu fotoğraflarda modelin 2x optik, 5x optik ve 10x hibrit zoom gücü gözler önüne seriyor. Optik zoom altyapısında bildiğiniz üzere kalite kaybı bulunmuyor. Hibrit sistemlerde ise kalite kaybı olabilecek en minimum düzeyde tutuluyor. 50x dijital zoom kalite kaybı yaşatarak görev yapıyor. Dijital zoom kaliteli fotoğraftan çok dürbün gibi izlemeye odaklanıyor.

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10)
Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10)
Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10)
Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10)

Modeli arkasındaki sistemin ikinci sıradasında Samsung S5K2L7 sensörlü 12 megapiksel portre kamerası karşımıza çıkıyor. Üçüncü sırada ise karşımızda Samsung ISOCELL Bright S4KHMX sensörlü 108 megapiksel kamera çıkıyor. Dördüncü kameranın ise Sony IMX350 sensörlü 20 megapiksel ultra geniş açı kamera olduğu aktarılıyor. En altta ise 1,5 cm’den netleme yapabilen makro kamera yer alıyor. Bu kameranın sadece 2 megapiksel çözünürlüğü bulunuyor. Önde ise 32 megapiksel bir selfie kamerası bizleri karşılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi CC9 Pro (Mi Note 10) kaça satılacak?

Henüz kesin olmayan detaylara göre telefon 6 GB RAM + 128 GB depolama, 8 GB RAM + 128 GB depolama ve 8 GB RAM + 256 GB depolama olmak üzere üç farklı versiyona sahip. Bu versiyonların sırasıyla 311 dolar, 339 dolar ve yaklaşık 382 dolar fiyat etiketleri bulunduğu aktarılıyor. Ancak dediğimiz gibi bu gerçek çıkarlarsa oldukça sevindirecek fiyatlar henüz net değil.

İlgili Video