reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10 Xiaomi Mi CC9 Pro

Türkiye’de de beklenen Xiaomi Mi Note 10 için çıkış tarihi paylaşıldı

Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi CC9 Pro modellerinin aynı olduğu kısa süre önce kesinleşmişti. Mi CC9 Pro 5 Kasım tarihinde geliyor. Peki ya Mi Note 10?

Çok merak edilen Xiaomi Mi CC9 Pro modeli artık kesin olarak global pazarda Xiaomi Mi Note 10 olarak satılacak. Oldukça ses getirecek telefonlardan Mi Note 10, yapılan yeni paylaşıma göre global pazarda 14 Kasım itibariyle elde edilebiliyor olacak. Xiaomi Polonya tarafından verilen bu tarih, gerçekten sevindiriyor çünkü telefonun Avrupa’da çok fazla beklenmeyeceğini gözler önüne seriyor. 14 Kasım tarihinden sonra Türkiye’de de satılacağı düşünülen akıllı telefon modeli, fiyat performans konusunda çok iddialı geliyor. Tasarımsal açıdan damla çentik, kavisli kenarlar, ekrana entegre parmak izi ve ince çerçeveleri bir araya getiren telefon, özellikle arkasındaki 108 megapiksel kameranın merkezde yer aldığı beşli kamera ile dikkat çekiyor. Modelin bu kamera ile 5 kat optik zoom yeteneği bulunuyor.

Xiaomi Mi Note 10 ve Xiaomi Mi CC9 Pro yılın sonuna damgasını vuracak

Ancak bu modeller büyük ihtimalle yalnız gelmiyor. Diğer iki model telefonda Snapdragon 730G işlemci yer alıyor. Bu onları orta üst seviyeye konumlandırıyor. Bir de amiral gemisi geliyor. Mi Note 10 Pro isimli model gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor ve yine beşli kamera sistemi kullanıyor.

İlgili Videolar