reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV 5 akıllı televizyon

Xiaomi Mi TV 5 hakkında kilit detaylar netleşti

Akıllı televizyon modeli Xiaomi Mi TV 5 için yeni teknik detay paylaşımı yapıldı. Bu sayede modelin önemli detayları netlik kazandı.

Biliyorsunuz Xiaomi imzalı akıllı televizyonların Türkiye’ye getirilmesi için çok ciddi çalışmalar yürütülüyor. Bu konuda önemli adımlar attıklarını belirten Xiaomi Türkiye, birçok kişiyi sevindiriyor. Bu bağlamda firmanın çıktığı zaman Türkiye’ye de getirebileceği yeni televizyonlarından Mi TV 5, detaylanmaya devam ediyor. Bünyesinde Samsung imzalı bir 4K QLED panel yer alan ve yüksek renk doğruluğu sunan akıllı televizyon, yeni paylaşıma göre 4 GB RAM‘e ve 64 GB eMMC depolama alanına sahip. Gücünü 8K’ya kadar destek veren 12 nm üretim sürecinden çıkan T972 işlemciden alan modelin, bu kombinasyon ile Mi TV 4’e oranla çok daha güçlü olduğu söyleniyor. Görüntü kalitesinin çok yüksek olduğu aktarılan Mi TV 5, NTCS renk gamutunun yüzde 108’ini karşılıyor ve MEMC teknolojisiyle geliyor. Bu teknolojiyi daha önce de kullanan Xiaomi, MEMC ile gecikmeyi düşürüyor ve akıcı bir izleme deneyimi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV 5 dikkat çekecek bir model

Halen 5 Kasım tarihinde tanıtılacak modelin henüz satış fiyatı bilinmiyor. Bu ince kasaya ve ince çerçevelere sahip televizyon ile beraber Mi CC9 Pro akıllı telefon ile Mi Watch akıllı saat modelleri de geliyor. Onların detayları ise daha önce de paylaştığımız üzere burada yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın akıllı saat modeli