reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G402
Logitech G213

Logitech G’den yarıyıl tatiline özel indirim fırsatı; işte detaylar

Logitech G, seçili ürünlerde indirim fırsatı sunmaya başladı. 31 Ocak‘a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında çok sayıda ürün yer alıyor.

Advertisement

Yarıyıl tatiline özel indirimli ürünler arasında Logitech G213 Prodigy, mekanik G513 Clicky oyuncu klavyeleri, G300s Optik, G203 Lightsync, kablosuz G305 Lightspeed ve G402 Hyperion Fury oyuncu fareleri bulunuyor. Kullanıcılar Logitech G’nin indirimli ekipmanlarını, seçili teknoloji mağazalarından ve online satış kanallarından satın alabilecek.

Logitech’in oyunculara yönelik geliştirdiği G213 Prodigy oyuncu klavyesi, tasarımı ve sıvılara karşı dayanıklı yapısıyla göze çarpıyor. Avuç içi desteği ve ayarlanabilir ayaklarıyla klavyenin uygun pozisyona getirilmesi sağlanabiliyor. 16.8 milyon renge kadar kişiselleştirilebilir 5 farklı RGB aydınlatma sistemi de klavyede yer alıyor. Klavyenin fiyatı 763 TL‘den 485 TL‘ye düştü.

Logitech G402 Hyperion Fury oyuncu faresi ise özel Delta Zero teknolojisine sahip. Bu teknoloji Hyperion Fury’de kesin nokta atışı sağlıyor. Logitech Gaming Software kullanarak beşinci DPI ayarı eklenip, oyun deneyimi kişiselleştirilebiliyor. Oyuncu faresinin fiyatı 599 TL‘den 459 TL‘ye geriledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G imzalı kulaklık da oyuncuların beklentilerini karşılıyor

Logitech G432 oyuncular için özel olarak tasarlanan ergonomik yapısıyla dikkat çekiyor. Oyuncuların uzun saatler oyun oynamasına konforlu bir şekilde destek sağlayan kulaklıkta özel ses sürücüleri de bulunuyor. Bu sürücüler oyuncuların başarılı hamleler yapmasına olanak tanıyor. Kulaklığın fiyatı 1.086 TL‘den 844 TL‘ye düştü.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept