reklamı kapat

POPÜLER

Logitech Pro X 2
Logitech Pro X TKL Lightspeed
Logitech Pro X 2 Superlight

Logitech G’nin yeni Pro X serisi Türkiye’de; işte detaylar

Logitech G, İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikte yeni Pro X serisini görücüye çıkarttı. FUT Esports iş birliğiyle düzenlenen özel bir etkinlikle tanıtılan aksesuarlardan Pro X 2 Superlight hafif gövdesiyle öne çıkıyor.

Fare aynı zamanda profesyonel oyuncuların sevdiği hassasiyeti ve mekanik hissi sağlayan yeni bir hibrit optik-mekanik anahtar teknolojisi Lightforce ile öne çıkıyor. Yalnızca 60 gram ağırlığındaki, hassasiyet, performans ve güvenilirliği birleştiren fare, ileri seviye oyuncuların hamlelerini kolaylaştırıyor. Hibrit anahtarlara sahip mouse, 32.000 DPI’ya sahip yepyeni Hero  2 sensörünü de bünyesinde bulunduruyor. Profesyonel oyuncuların incelemelerine göre Pro X Superlight, 95 saate varan kullanım imkanı sunuyor.

Pro X TKL Lightspeed kablosuz oyun klavyesi ise  Logitech G’in LIGHTSPEED kablosuz teknolojisinin güvenilir performansına sahip. Oyuncular, Lightspeed bağlantısına ek olarak Bluetooth veya birlikte verilen USB-C’den USB-A’ya kablo aracılığıyla klavyeyi bilgisayarına bağlayabiliyor. Programlanabilir tuşlar, Lightsync ile RGB aydınlatma, oyun modu tuşu, yeni oyun modu kilidi, medya kontrolleri ve ses düzeyi tekerleğine sahip Klavye, özelleştirmeyi ve kontrolü ele almayı sağlıyor. Sayısal tuş takımı bulunmayan Klavye, Lightsync RGB’nin ışıklandırmasını sağlayan çift çekimli tuş başlıklarıyla oyunculara mouse hareketi için daha fazla alan sunuyor. Özellikleriyle dikkat çeken klavye, şık bir taşıma çantası ile birlikte geliyor. Profesyonel oyuncular için en küçük ayar
değişikliği, birincilik ve ikincilik arasındaki farkı belirleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech Pro X 2 kablosuz kulaklık da Türkiye’de

Pro X 2 kablosuz kulaklık ise gelişmiş ses tepkisi, azaltılmış ses bozulması ve  yeni bir malzeme olan grafenden üretilen grafen sürücüleriyle göze çarpıyor. Kulak ve baş için tasarlanmış hafızalı köpük süngerler, ileri düzeyde performans sergilemeyi amaçlayan oyuncuların her türlü dış faktörden odağını korumasını sağlıyor. Kulaklık, dayanıklı alüminyum malzemeler ve çelik çerçeve ile konfor ve sağlamlığın dengesini sunuyor.  Kulaklık 50 saate varan kullanım imkanı vadediyor.

Logitech konu hakkında açıklamada bulundu

Logitech Türkiye Ülke Müdürü Sinem Erdoğmuş Yavuz, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye’yi başarıyla temsil eden espor takımının yanında durmaktan gurur duyduklarını söyleyerek, ‘‘Kurulduğumuz günden bu yana oyun ekosistemini destekleyen ve espora yatırım yapan bir şirketiz. Günümüzde Logitech G’nin sevilmesinde ve ürünlerimizin tercih edilmesinde, espor profesyonelleri ile birlikte çalışmamızın katkısı çok büyük. Espor profesyonelleri, oyuncuların ihtiyaçlarını daha iyi anlamamıza yardımcı olurken, ürünlerimizde en yüksek seviyede performans, kalite ve son teknolojiyi sunmamızı sağlıyor. FUT Esports ile bir araya gelerek, Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye’nin adını espor sektöründe daha geniş kitlelere başarılarıyla duyurmayı amaçlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birliği espor dünyasının gelişmesi amacıyla yaptığımız yatırımların bir örneği. Bugün tanıttığımız Yeni PRO X Serimiz ve espor profesyonelleri ile birlikte, kazanmak için tasarlanan ürünlerle oyun deneyimini mükemmelleştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER