reklamı kapat

POPÜLER

Logitech oyun ve müzik tutkunlarına özel yeni kulaklıklarını tanıttı

08 Haziran 2017

Konu oyun ve müzik olduğunda sıradan kulaklıklar yeterli performansı sağlayamıyor. Özellikle bu iki konuya büyük önem veren kullanıcılar, kulaklıklarda her zaman daha iyisini istiyor. Kulaklığın sadece ses kalitesinin iyi olması değil, tasarım anlamında dikkat çekici olması da kullanıcıların dikkat ettiği yönlerden biri. Logitech’in tanıttığı yeni kulaklıklar hem ses kaliteleriyle hem de renkli tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. 

Logitech G markasının altında duyurulan kulaklıklar Logitech G433 7.1 oyuncu kulaklığı ve Logitech G233 Prodigy oyuncu kulaklığı. Her iki kulaklık da oyuncular için özel olarak tasarlanmış durumda. Kulaklıkların içerisinde bulunan Pro-G ses sürücüleri sayesinde oyunlarda yüksek ses kalitesi sağlanıyor. Temiz tiz sesler üretebilen kulaklığın baslarda da en az düzeyde bozulma yaşanmasını sağladığı belirtiliyor. Kulaklığın hafif bir yapıda olması, uzun saatler boyunca oyun oynandığında veya müzik dinlendiğinde bile herhangi bir rahatsızlık hissi yaratmıyor. Özellikle oyuncuların saatler boyunca ekran başında olabildiğini düşündüğümüzde Logitech’in yeni kulaklıklarının hafif yapıda olmasının önemi büyük.

Logitech G433, 7.1 özelliği sayesinde oyunun içerisindeymiş gibi hissetmeyi sağlıyor. Ayrıca 7 kanalın tamamının ses ayarı yapılıyor ve bu şekilde en iyi ses deneyimi sunuluyor. Kısmen suya dayanıklı olan kulaklık böylece terlemeden dolayı herhangi bir zarar görmüyor. G433 Mavi, kırmızı, siyah ve özel bir diğer mavi renk seçeneğiyle gelecekken G233’ün ise siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip olacağı belirtiliyor.

Her iki kulaklığın da PC ve konsolların haricinde mobil cihazlarda da sorunsuz bir şekilde kullanılabileceği ifade ediliyor. Logitech G433’ün 100 dolar ve Logitech G233’ün ise 80 dolar fiyat etiketiyle bu ay içerisinde raflardaki yerini alması bekleniyor.

YORUMLAR