reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G Pro X

Mikrofonuyla öne çıkan oyuncu kulaklığı: Logitech G Pro X [Video]

Hazırladığı çevre birimiyle büyük ses getiren Logitech, ürün gamına yeni bir kulaklık daha ekledi. Karşınızda gelişmiş model Logitech G Pro X.

Girdiği her alanda olduğu gibi kulaklık tarafında da çok iddialı olan firma, Logitech G Pro X ile profesyonel oyuncuları ve yayıncıları sevindirecek bir seçenek ortaya koyuyor. Kafa üstü formunda hazırlanan ürün, özellikle 6 mm Pro boom yerleşik mikrofonuyla dikkat çekiyor. Özel yazılımsal BLUE VO!CE mikrofon teknolojisi desteğiyle gelen kulaklık, bu sayede sesinize ince ayarlar yapmanıza imkan tanıyor ve deneyenlerin söylediği kadarıyla çok net sonuçlar sunuyor. Firmanın “En sevdiğiniz esport sporcuları tarafından ayarlanan Ses Eşitleme profillerini artık G HUB Gaming Software’den edinilebilirsiniz” şeklinde tanımladığı yazılım altyapısı, özel ayarlanan profillerin harici USB ses kartına kaydedilip başka sistemlere aktarılmasına da imkan tanıyor. Kutusundan birçok ön ayar ile çıkan kulaklık, PRO-G 50mm sürücüler ile üst seviye bir ses kalitesi sunuyor. Mottosu “Bir profesyonel gibi duyun. Bir Profesyonel gibi duyulun” olan G Pro X, alüminyum çatallı çelik başlığıyla sağlam bir gövdeye sahip ve hafif olmasıyla uzun oyun / yayın seanslarında sorun yaşatmıyor. Burada suni deri kaplı hafızalı köpük süngerlerin de büyük bir konfor sağladığı belirtiliyor.

Logitech G Pro X
Logitech G Pro X
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G Pro X profesyonelleri memnun edecek bir ürün olmuş

Beraberinde bir harici USB ses kartı (DAC) gelen 2 metrelik kabloya sahip kulaklık, 130 dolar yurt dışı fiyatına sahip. Ürünün Türkiye fiyatı henüz açıklanmıyor ancak Türkiye sayfası burada yer alıyor.