reklamı kapat

POPÜLER

MobilMe iDisk ile dosyalar havada uçuşuyor

Apple, kullanıcılarının iPhone ve iPod touch üzerinden iDisc hesaplarındaki dosyaları görüntülemelerine ve paylaşmalarına olanak sağlayan yeni uygulaması MobileMe iDisc’i yayımladı. MobileMe kullanıcı adınızla giriş yaprtığınızda iDisc’inizdeki klasörleri ve dosyalara ulaşabildiğiniz uygulamada, seçtiğiniz dosyayı iPhone üzerinden görüntüleyebilmeniz mümkün. Uygulamanın en kullanışlı özelliği dilediğiniz dosyayı da e-posta yoluyla paylaşabilmeniz.

Paylaşmak istediğiniz dosyaya ‘share’ (paylaş) dedikten sonra MobileMe üzerinden direk olarak indirilmesini sağlayacak bir link e-posta yoluyla karşı tarafa iletiliyor. Dosya dilerseniz belli bir sürenin sonunda zaman aşımına uğrayıp indirilemez hale gelebiliyor ve tüm dosyanızı şifre ile koruyabiliyorsunuz. En büyük 20 MB’lık bir dosyayı tutabileceğiniz sistemde iWork, Office, PDF, QuickTime ve iPhone’un desteklediği diğer popüler formattaki dosyaları görüntülemek mümkün.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“MobilMe iDisk ile dosyalar havada uçuşuyor” için 2 cevap

  1. onur.uzun dedi ki:

    Değerli arkadaşlar ben farkında olmadan mobilme ye üye olmusum ve bunun sonucunda yıllık 65 euro gibi bi ücretlendirmesi var bunun iptali ile ilgili bilgi verebilirmisiniz bana eğer tabii bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim.

  2. Volkan YILMAZ dedi ki:

    https://secure.me.com/account/ adresinde yer alan Account Details seçeneğindeki Options’a tıklayarak aboneliğin yenilenmesini (Renew seçimini kaldırarak) engelleyebilirsiniz.