reklamı kapat

POPÜLER

The Last Thing He Wanted

Anne Hathaway ve Ben Affleck’li The Last Thing He Wanted fragmanı [İzle]

Başrollerini Anne Hathaway ve Ben Affleck’in üstlendiği Netflix’in yeni filmi The Last Thing He Wanted ilk fragmanıyla karşımıza çıkıyor.

The Last Thing He Wanted’ın hikayesi aslında aynı isimdeki bir kitaba dayanıyor. Joan Didion tarafından yazılan bu kitapta politik bir gerilim hikayesine şahit oluyoruz. Son yıllarda farklı yapımlarla karşımıza çıkan Netflix, Joan Didion’in bu kitabını filmleştiriyor. Yönetmen koltuğunda Dee Rees oturuyor. Başrolde ise Anne Hathaway ve Ben Affleck‘i görüyoruz. Onlara Rosie Perez, Edi Gathegi, Mel Rodriguez, Toby Jones ve Willem Dafoe gibi isimler eşlik ediyor.

The Last Thing He Wanted detayları

Anne Hathaway karşımıza Elena McMahon isminde tecrübeli bir gazeteci olarak çıkıyor. Bekar bir anne olan Elena politik haberlerle ilgilenen bir gazeteci. Aynı zamanda dürüstlüğü ve hırslı olmasıyla tanınıyor. Onun uzun süredir takip ettiği hikaye bir anda sekteye uğruyor. Sonradan bunun sebebinin babası olduğunu öğreniyor. Hastalanan ve yakında öleceğini düşünen babası giderken ona önemli bir görev bırakıyor. Tam da kaybettiği hikayenin yaşandığı bölgede geçen bir iş. Elena, Orta Amerika’daki silah ticaretini takip etmeye başlıyor. Ancak aşina olmadığı bir ortamda, ajanlarla ve tehlikeli oyunlarla yüzleşmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last Thing He Wanted’in önce 27 Ocak‘ta Sundance Film Festivali’nde izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Ardından 21 Şubat’ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Film için paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.