reklamı kapat

POPÜLER

Kadın oyuncularla yeniden çekilen Ocean’s 8’ten ilk fotoğrafı sızdı

Bir dönem büyük ilgi gören Ocean’s Eleven filminin kadın oyuncularla yeniden çekildiğini bir süre önce duyurmuştuk. Şimdi merakla beklenen bu yapımdan ilk fotoğraf paylaşıldı.

Kısaca Ocean’s Eleven kadın versiyonu şeklinde tanımlanan bu yapımda Danny Ocean‘ın kız kardeşi ve onun kurduğu ekibi göreceğiz. Debbie Ocean‘ın liderliğinde bir araya gelen bu ekip daha önceki filmlerde görmeye alıştığımız gibi büyük bir organizasyona girişecek. Henüz filmin detaylı özeti paylaşılmadı ama sadece kadınlardan oluşan bu kadronun yüzyılın soygununu gerçekleştirmeyi planladığı söyleniyor. Hem de MET Galası‘nda…

Çekimlerine ekim ayında New York’ta başlanan Ocean’s Eight özellikle kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Hikayenin ana kahramanlarına bu sefer Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Rihanna, Mindy Kaling, Awkwafina ve Sarah Paulson gibi ünlü isimler hayat veriyor. Onlara Damian Lewis, James Corden, Richard Armitage, Olivia Munn, Dakota Fanning gibi isimlerin eşlik etmesi bekleniyor. Üstelik orijinal filmlerde seyrettiğimiz Matt Damon bu yapımda ufak bir rolle yer alacak. Onun haricinde kardeşlik bağından dolayı George Clooney‘nin de filmde görülmesi bekleniyor.

Daha ilk günlerden merak uyandırmayı başaran Ocean’s Eight filmi 8 Haziran 2018‘de vizyona girecek. Yapımdan paylaşılan ilk fotoğrafı hemen aşağıda bulabilirsiniz.