reklamı kapat

POPÜLER

Steven Soderbergh

Baştan sona iPhone 7 Plus ile çekilen Steven Soderbergh filminden ilk tanıtım [Video]

Ünlü yönetmen Steven Soderbergh’in son filmini iPhone 7 Plus ile çektiği geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Unsane isimli bu filmden ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı. Görünen o ki iPhone 7 Plus tercihi boşuna yapılmamış.

Ocean’s Eleven, Magic Mike ve The Knick gibi yapımlarla tanıdığımız Steven Soderbergh son olarak Logan Lucky ile izleyici karşısına çıkmıştı. Ardından profesyonel ekipmanları bir kenara bıraktığı ve yeni filmini iPhone 7 Plus ile çekeceğini öğrenmiştik. Psikolojik gerilim türündeki bu filmin başrolünü Claire Foy üstleniyor. Ona Juno Temple, Joshua Leonard, Amy Irving ve Jay Pharoah gibi isimler eşlik ediyor.

Kafa karıştıran bir gerilim

Unsane’in resmi özeti henüz paylaşılmadı. Fakat fragmana baktığımızda Claire Foy’un hayat verdiği karakterin ciddi bir sıkıntı yaşadığını görüyoruz. Devamlı takip edilen, mesajlarla rahatsız edilen bu kadın mahkeme kararı çıkartıyor. Ardından işini, yaşadığı yeri terk edip başka bir şehre yerleşiyor. Tek isteği kendisini takip eden adamdan kurtulabilmek. Fakat işler giderek sarpa sarıyor. Bu süreçte psikolojik destek alıyor ve onun hastaneye yatırılması gerektiğine karar veriliyor. Bu noktadan sonra kahramanımızın yaşadıklarının gerçekliğini sorgulamaya başlıyoruz. Gerçekten takip ediliyor mu yoksa akıl hastası mı, emin olmak neredeyse imkansız.

Unsane, Amerika’da 23 Mart‘ta vizyona girecek. Filmin Türkiye’de gösterilip gösterilmeyeceğini ise bilmiyoruz. Paylaşılan ilk fragmanı aşağıda bulabilirsiniz

Video